Telefon: 567 310 441
po - pá 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Sant´Angelo Village*****

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi! Skvěle vybavený areál Sant´Angelo Village***** s aquaparkem přímo na břehu moře! Již tradičně Vám nabízíme dovolenou v jednom z nejlepších prázdninových center severní Itálie. Pobyty do tohoto ojedinělého a velmi oblíbeného místa nabízíme již od roku 1992, tedy již 28. rokem! 

V oblasti Cavallino - Treporti uvidíte přírodu ve své nejhezčí podobě. Krásné zlatavé pláže s pozvolným vstupem do moře, piniové háje, písečné duny, bohatá flóra a fauna tohoto přírodního parku. Městečko Cavallino s řadou typických italských restaurací, obchůdků a rozvinutým cestovním ruchem se řadí mezi známá a pro svoje klidné a velmi příjemné prostředí nejvyhledávanější letoviska severní Itálie. Na Cavallino navazuje další turistické středisko Ca' di Valle s krásnou architekturou rekreačních vilek, s hotely, restauracemi a pizzeriemi, obchodní zónou. Obě letoviska leží v blízkosti areálu a jsou pěšky snadno dostupná. Ideální poloha pro uskutečnění výletů do okolí. Velkou atrakcí je návštěva vodního ráje Aqualandia v Lido di Jesolo (5 km), které je snadno dosažitelné místní dopravou. Cavallino je také ideálním výchozím místem pro atraktivní výlety lodí do světoznámých Benátek (25 km) nebo na ostrovy v benátské laguně Burano, Murano a Torcello.

Areál

Skvěle vybavený pětihvězdičkový prázdninový komplex Sant' Angelo Village***** leží přímo na břehu moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou. Najdete zde širokou písečnou pláž s čistým mořem, zčeřeným jen jemným pískem. Součástí areálu je mnoho špičkových zařízení a aktivit, které naši klienti mohou zdarma využívat. K nim především patří moderně vybavený aquapark s komplexem bazénů včetně vyhřívaného bazénu pro malé děti, 3 velké tobogány, dětské skluzavky a mini tobogány, hydromasážní část, odpočinkový park „Růžová zahrada“ s novým bazénem ve tvaru motýla (postaven 2017), hydromasážemi a vířivkami. Dále je k dispozici sportovní areál pro dospělé i děti (2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum s posilovnou, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfingu, půjčovna jízdních kol), dětská hřiště s prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a dalšími atrakcemi, restaurace, supermarket, bary, směnárna ad. V areálu připravuje animační tým pravidelné kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé (zábavné pořady, večerní show, soutěže, diskotéky, sportovní utkání v odbíjené a kopané, lekce v plavání, cvičení pro ženy, každodenní programy u bazénů i na pláži atd.). Provoz komplexu je zaměřen na dovolenou rodin s dětmi, řídí se stanoveným řádem a je pečlivě střežen ve dne i v noci.

Mapa areálu ke stažení zde!

Ubytování

Caravan Bürstner Flipper pro max. 5 osob

(16 m2 + terasa 12 m2) - obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha), barevnou TV-SAT, dvoulůžkem a patrovou postelí, další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Prostor u lůžek je možné oddělit zatahovacími roletami. K dispozici skříň a další úložné prostory. Uzavíratelná a uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou, v níž je umístěna vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. Náš názor: komfortně vybavené karavany bez oddělené ložnice, ideální až pro 3 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S 4 pro max. 4 osoby

(16 m2 + terasa 12 m2) -  obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Jedna oddělená dvoulůžková ložnice se skříní a dalším úložným prostorem, další dvoulůžko v obytné části vznikne rozložením sedací soupravy (vznikne dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka), v obývacím pokoji TV-SAT. V uzamykatelné plastové konstrukci, kterou je uzavřena terasa, je venkovní vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 4 židle), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  ideální pro 2 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner Midi pro max. 4+1 osob

(18 m2 + terasa 12 m2) - příjemně vybavené obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Dvě oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem a druhá s 2 samostatnými lůžky. V obývací části možno ubytovat 5. osobu - dítě na pohovce, kde je také TV-SAT a vybavený kuchyňský kout. Uzavíratelná a uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou, v níž je umístěna druhá kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  ideální až pro 4 dospělé + 1 dítě.

Maxicaravan Bürstner S5 pro max. 5 osob

(22 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Dále k dispozici sociální zařízení (WC a umývadlo, sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  ideální až pro 4 dospělé + 1 dítě.

Maxicaravan S5 New pro max. 5+1 osob

(23 m2 + terasa 12 m2) -  velmi pěkně zařízený obytný přívěs, který má 2 oddělené ložnice, z toho 1 s dvoulůžkem, druhá s patrovou postelí a dalším samostatným lůžkem. Obývací pokoj s vybavenou kuchyní včetně mikrovlnné trouby, velká lednice s mrazákem. V obýváku je rozkládací lůžko pro menší dítě (6. osoba), TV-SAT. Koupelna s WC, umývadlem a sprchou. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individálně nastavitelná klimatizace.  V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  velmi pěkně vybavený nový typ přívěsu italského výrobce, ideální až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S6 pro max. 6 osob

(24 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici sociální zařízení (WC umývadlo a sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu, mikrovlnné trouby. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  kvalitně vybavené přívěsy, ideální až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S Extra pro max. 6 osob

(25 m2 + terasa 15 m2) - Výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, která má samostatný vchod z terasy a vlastní WC s umývadlem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici 2 sociální zařízení (první má WC a umývadlo, druhé má WC, umývadlo a sprchu). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř chaty) včetně sporáku, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: skvěle vybavené ubytování s 2 soc. zařízeními, ideální až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Comfort Tre pro max. 6+1 osob

(32 m2 + terasa 15 m2) - Skvěle vybavený obytný přívěs má tři  oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem,  další 2 ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. K dispozici 2 sociální zařízení se sprchou a WC. Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: velmi pěkně vybavený nový typ přívěsu italského výrobce s 2 soc. zařízeními, bez patrových postelí, ideální až pro 6 dospělých + 1 dítě.

New Bungalow pro max. 5 osob

 (30 m2 + terasa 9 m2) - nové bungalovy s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha). Zastřešená terasa se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí). Kompletně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák, nádobí, příbory), dále 2 oddělené ložnice, v jedné dvoulůžko, v druhé patrová postel pro 2 osoby a další samostatné lůžko. V ložnicích úložné prostory a skříně, TV+SAT. Parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  oblíbený typ ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci, ideální až pro 5 dospělých osob.

Bungalow S 5 pro max. 5 osob

(35 m2 + terasa 10 m2) - zděné bungalovy s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha). Zastřešená terasa se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí). Obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák, nádobí, příbory), dále 2 oddělené ložnice, v jedné dvoulůžko, v druhé patrová postel pro 2 osoby a další samostatné lůžko. V ložnicích úložné prostory a skříně, TV+SAT. Parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  ubytování v klidné části areálu, doporučujeme včasnou rezervaci, ideální až pro 5 dospělých osob.

Apartmány Fresco pro max. 6 osob

(30 m2 + terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Fresco jsou umístěné v 1. patře směrem k tenisovým kurtům. Mají dvě zcela oddělené ložnice (v jedné dvoulůžko, v druhé 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  komfortní ubytování, ideální až pro 6 dospělých osob.

Apartmány Panorama pro max. 6 osob

(30 m+ terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Panorama v 1. patře směrem k aquaparku, se dvěma zcela oddělenými ložnicemi, v jedné dvoulůžko, v druhé 2 lůžka (patrové postele nebo 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  komfortní ubytování, apartmány s pěkným výhledem na aquapark, ideální až pro 6 dospělých osob.

Služby

Doprava:
vlastní, autobusem nebo letadlem. Podmínky autobusové a letecké přepravy naleznete na stránce "Doprava". U vlastní dopravy 1 parkovací místo na ubytovací jednotku v ceně pobytu. Další parkovací místo za příplatek cca 10 €/den (dle termínu).
Pláž:
areál umístěný přímo u písečné pláže s přímým vstupem. Plážový servis není zahrnutý v ceně. Možné zapůjčení na pláži nebo v aquaparku za příplatek na místě.
Zvířata:
vstup se zvířaty není povolen.
Kauce:
vratná kauce 100 €/ubytovací jednotku.
Nástup na pobyt a jeho ukončení:
sobota, na vyžádání neděle, pondělí anebo středa, příjezd 15.00 - 21.00 h, odjezd 7.00 - 9.30 h.
Wi-Fi internet:
za příplatek cca 3 €/hodinu, 14 €/10 hodin a 19 €/20 hodin.
V ceně zahrnuto:
pronájem ubytovací jednotky na 7 noclehů pro všechny osoby, spotřebu vody a energií, přikrývky a polštáře u všech typů ubytování, používání klimatizace, ložní prádlo u všech typů ubytování s výjimkou Caravanu Bürstner Flipper, vstup do aquaparku s bazény včetně tobogánů (tobogány v provozu od 19.5. do 9.9.2018), vstup do Růžové zahrady s novým bazénem a vířivkami, vstup na všechny animační programy (v provozu od 19.5. do 9.9.2018), vstup na dětská hřiště a ostatní dětské atrakce, parkovné 1 auta/ubytovací jednotku, telefonická SOS linka cestovní kanceláře pro případ nouze.
Cena nezahrnuje:
ložní prádlo u Caravanu Bürstner Flipper (nutno vzít vlastní nebo možnost pronájmu na místě za cca 14 €/osobu, 20 €/dvoulůžko), ručníky a utěrky, závěrečný úklid (nutné provést vlastními silami nebo poplatek min. 50 €).
Povinný příplatek:
pobytová taxa místního úřadu 0,60 €/nocleh a každou osobu včetně dětí (4,20 €/osobu a týden). Hradí se hotově na recepci po příjezdu na místo.
Nepovinné příplatky:
plážový servis (2 lehátka + 1 slunečník) cca 35 - 56 €/týden (dle termínu pobytu), cestovní pojištění osob včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti za škody a úrazu za dosp. 40 Kč/den, děti do 6-ti let (min. s 1 dospělou pojištěnou osobou) 10 Kč/den, junioři 6-18 let 25 Kč/den, senioři nad 70 let 72 Kč/den.

Možnost prodlouženého pobytu:

Máte zájem o prodloužený pobyt? Lépe vám vyhovuje pobyt s 8, 9 nebo třeba 11 noclehy? Nebo máte zájem o pobyt s nástupem v jiný den než je sobota? Svůj požadavek na přesný termín uveďte do poznámky v objednávce. Podmínkou je, že nástupní den a den ukončení pobytu musí být sobota, neděle, pondělí anebo středa.

Slevy:

Sleva za včasný nákup: 5% sleva z ceny při objednání nejpozději do 31.12.2018 a následném zaplacení zálohy min. 50% zálohy, 3% sleva z ceny při objednání nejpozději do 31.1.2019  a následném zaplacení min. 50% zálohy.

Sleva za 14- ti denní pobyt: 10% sleva z ceny za 14-ti denní pobyt v termínech od 18.5. do 8.6.2019 a od 24.8. do 14.9.2019. Sleva se nevztahuje na New Bungalow, Bungalow S 5, Maxicaravan Comfort Tre, apartmán Fresco a Panorama.

Slevu za 14-ti denní pobyt a včasný nákup lze sčítat, každá sleva se odečítá ze základní ceny uvedené v tabulce a nepočítá se z příplatků.

 

termín Bürstner Flipper Bürstner S4 Bürstner Midi Bürstner S5 S5 New Bürstner S6 Bürstner S Extra Comfort Tre New Bungalow Bungalow S5 Apartmán Fresco Apartmán Panorama
18.05. - 25.05.2019 15190 15190 12290 12790 13290 13590 14290 15290 14190 14190 14490 15690
25.05. - 01.06.2019 11990 13190 14890 15490 16290 16990 17990 19290 17300 17390 18790 20390
01.06. - 08.06.2019 15190 16390 18390 19190 20190 21590 23190 24690 21290 21290 24290 26290
08.06. - 15.06.2019 17790 20290 21490 22490 23590 25290 27690 28990 25190 25190 28490 30890
15.06. - 22.06.2019 17790 20290 21490 22490 23590 25290 27690 28990 25190 25190 28490 30890
22.06. - 29.06.2019 17790 20290 21490 22490 23590 25290 27690 28990 25190 25190 28490 30890
29.06. - 06.07.2019 24990 26890 28490 30590 32190 33290 35990 39890 32990 32990 38990 42390
06.07. - 13.07.2019 24990 26890 28490 30590 32190 33290 35990 39890 32990 32990 38990 42390
13.07. - 20.07.2019 24990 26890 28490 30590 32190 33290 35990 39890 32990 32990 38990 42390
20.07. - 27.07.2019 24990 26890 28490 30590 32190 33290 35990 39890 32990 32990 38990 42390
27.07. - 03.08.2019 24990 26890 28490 30590 32190 33290 35990 39890 32990 32990 38990 42390
03.08. - 10.08.2019 26890 28290 30290 32790 34390 35590 38690 42390 35390 35390 41490 44590
10.08. - 17.08.2019 26890 28290 30290 32790 34390 35590 38690 42390 35390 35390 41490 44590
17.08. - 24.08.2019 24990 26890 28490 30590 32190 33290 35990 39890 32990 32990 38990 42390
24.08. - 31.08.2019 19790 22090 23690 24690 25890 27490 29790 31990 27190 27190 31390 33990
31.08. - 07.09.2019 14490 16490 17790 18590 19390 20490 21990 22990 20390 20390 22390 24290
07.09. - 14.09.2019 9490 10790 12290 12790 13290 13590 14290 15290 14190 14190 14490 15690

 

  • = volno
  • = obsazeno
  • = poslední volná ubytovací kapacita

Objednávka pobytu - Sant´Angelo Village*****


Zákazník (objednavatel a účastník pobytu)
*
*
*
*
*
*
*Termín a ubytování
*
*Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd ještě tyto osobyMáte-li dotaz nebo sdělení, napište nám je