Telefon: +420 604 859 599

Sant´Angelo Village*****

Sant´Angelo Village*****, Cavallino - již tradičně Vám nabízíme dovolenou v jednom z nejlepších prázdninových center severní Itálie. Pobyty v tomto ojedinělém a velmi oblíbeném místě nabízíme již od roku 1992, tedy již 30. rokem! Užijte si svoji dovolenou ve skvěle vybaveném areálu s aquaparkem přímo na břehu moře. Naše nejlepší nabídka na dovolenou pro rodiny s dětmi!

V oblasti Cavallino - Treporti uvidíte přírodu ve své nejhezčí podobě. Krásné zlatavé pláže s pozvolným vstupem do moře, piniové háje, písečné duny, bohatá flóra a fauna tohoto přírodního parku. Městečko Cavallino s řadou typických italských restaurací, obchůdků a rozvinutým cestovním ruchem se řadí mezi známá a pro svoje klidné a velmi příjemné prostředí nejvyhledávanější letoviska severní Itálie. Na Cavallino navazuje další turistické středisko Ca' di Valle s krásnou architekturou rekreačních vilek, s hotely, restauracemi a pizzeriemi, obchodní zónou. Obě letoviska leží v blízkosti areálu a jsou pěšky snadno dostupná. Ideální poloha pro uskutečnění výletů do okolí. Velkou atrakcí je návštěva vodního ráje Caribe Bay v Lido di Jesolo (5 km), které je snadno dosažitelné místní dopravou. Cavallino je také ideálním výchozím místem pro atraktivní výlety lodí do světoznámých Benátek (25 km) nebo na ostrovy v benátské laguně Burano, Murano a Torcello.

Areál

Skvěle vybavený pětihvězdičkový prázdninový komplex Sant' Angelo Village***** leží přímo na břehu moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou. Najdete zde širokou písečnou pláž s čistým mořem, zčeřeným jen jemným pískem. Součástí areálu je mnoho špičkových zařízení a aktivit, které naši klienti mohou zdarma využívat. K nim především patří moderně vybavený aquapark s komplexem bazénů včetně vyhřívaného bazénu pro malé děti, 3 velké tobogány, dětské skluzavky a mini tobogány, hydromasážní část, odpočinkový park „Růžová zahrada“ s novým bazénem ve tvaru motýla, hydromasážemi a vířivkami. Dále je k dispozici sportovní areál pro dospělé i děti (2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum s posilovnou, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfingu, půjčovna jízdních kol), dětská hřiště s prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a dalšími atrakcemi, nová restaurace, supermarket, bary, směnárna ad. V areálu připravuje animační tým pravidelné kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé (zábavné pořady, večerní show, soutěže, diskotéky, sportovní utkání v odbíjené a kopané, lekce v plavání, cvičení pro ženy, každodenní programy u bazénů i na pláži atd.). Provoz komplexu je zaměřen na dovolenou rodin s dětmi, řídí se stanoveným řádem a je pečlivě střežen ve dne i v noci. Ubytovatel garantuje nadstandardní hygienickou péči ve všech částech areálu.

Informace k cestování do Itálie v době koronaviru naleznete zde: Koronavirus | Terra Tour

Mapa areálu ke stažení zde!

Ubytování

Caravan Bürstner Flipper pro max. 5 osob

(16 m2 + terasa 12 m2) - obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha), barevnou TV-SAT, dvoulůžkem a patrovou postelí, další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Prostor u lůžek je možné oddělit zatahovacími roletami. K dispozici skříň a další úložné prostory. Uzavíratelná a uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou, v níž je umístěna vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. Náš názor: jednoduše vybavené karavany bez oddělené ložnice, doporučené až pro 3 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S 4 pro max. 4 osoby

(16 m2 + terasa 12 m2) -  obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Jedna oddělená dvoulůžková ložnice se skříní a dalším úložným prostorem, další dvoulůžko v obytné části vznikne rozložením sedací soupravy (vznikne dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka), v obývacím pokoji TV-SAT. V uzamykatelné plastové konstrukci, kterou je uzavřena terasa, je venkovní vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 4 židle), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Doporučené pro 2 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner Midi pro max. 4+1 osob

(18 m2 + terasa 12 m2) - příjemně vybavené obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Dvě oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem a druhá s 2 samostatnými lůžky. V obývací části možno ubytovat 5. osobu - dítě na pohovce, kde je také TV-SAT a vybavený kuchyňský kout. Uzavíratelná a uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou, v níž je umístěna druhá kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Doporučené až pro 4 dospělé + 1 dítě.

Maxicaravan Bürstner S 5 pro max. 5 osob

(22 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Dále k dispozici sociální zařízení (WC a umývadlo, sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Doporučené až pro 4 dospělé + 1 dítě.

Maxicaravan S 5 New pro max. 5+1 osob

(23 m2 + terasa 12 m2) -  velmi pěkně zařízený obytný přívěs, který má 2 oddělené ložnice, z toho 1 s dvoulůžkem, druhá s patrovou postelí a dalším samostatným lůžkem. Obývací pokoj s vybavenou kuchyní včetně mikrovlnné trouby, velká lednice s mrazákem. V obýváku je rozkládací lůžko pro menší dítě (6. osoba), TV-SAT. Koupelna s WC, umývadlem a sprchou. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individálně nastavitelná klimatizace.  V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: velmi pěkně vybavený nový typ přívěsu italského výrobce, doporučené až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S 6 pro max. 6 osob

(24 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici sociální zařízení (WC umývadlo a sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu, mikrovlnné trouby. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  kvalitně vybavené přívěsy, doporučené až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S Extra pro max. 6 osob

(25 m2 + terasa 15 m2) - Výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, která má samostatný vchod z terasy a vlastní WC s umývadlem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici 2 sociální zařízení (první má WC a umývadlo, druhé má WC, umývadlo a sprchu). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř chaty) včetně sporáku, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: skvěle vybavené ubytování s 2 soc. zařízeními, doporučené až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Comfort Tre pro max. 6+1 osob

(32 m2 + terasa 15 m2) - Skvěle vybavený obytný přívěs má tři  oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem,  další 2 ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. K dispozici 2 sociální zařízení se sprchou a WC. Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: velmi pěkně vybavený nový typ přívěsu italského výrobce s 2 soc. zařízeními, bez patrových postelí, doporučené až pro 6 dospělých + 1 dítě.

New Bungalow pro max. 5 osob

(30 m2 + terasa 9 m2) - nové bungalovy s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha). Zastřešená terasa se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí). Kompletně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák, nádobí, příbory), dále 2 oddělené ložnice, v jedné dvoulůžko, v druhé patrová postel pro 2 osoby a další samostatné lůžko. V ložnicích úložné prostory a skříně, TV+SAT. Parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: oblíbený typ ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci, doporučené až pro 5 dospělých osob.

Apartmány Fresco pro max. 6 osob

(30 m2 + terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Fresco jsou umístěné v 1. patře směrem k tenisovým kurtům. Mají dvě zcela oddělené ložnice (v jedné dvoulůžko, v druhé 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  komfortní ubytování, doporučené až pro 6 dospělých osob.

Apartmány Panorama pro max. 6 osob

(30 m+ terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Panorama mají stejné vybavení jako apartmány Fresco, jsou však umístěné v 1. patře směrem k aquaparku. Dvě zcela oddělené ložnice, v jedné dvoulůžko, v druhé 2 lůžka (patrové postele nebo 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  komfortní ubytování, apartmány s pěkným výhledem na aquapark, doporučené až pro 6 dospělých osob.

Služby

Doprava:
vlastní, autobusem nebo letadlem. Podmínky autobusové a letecké přepravy naleznete na stránce "Doprava". U vlastní dopravy 1 parkovací místo na ubytovací jednotku v ceně pobytu. Další parkovací místo za příplatek cca 10 €/den (dle termínu).
Pláž:
areál umístěný přímo u písečné pláže s přímým vstupem. Plážový servis není zahrnutý v ceně. Možné zapůjčení na pláži nebo v aquaparku za příplatek na místě.
Zvířata:
vstup se zvířaty není povolen.
Kauce:
vratná kauce 100 €/ubytovací jednotku.
Nástup na pobyt a jeho ukončení:
sobota, na vyžádání neděle, středa anebo pátek, možno kombinovat den příjezdu a odjezdu s nutností dodržení minimálního počtu 7 noclehů. Příjezd 15.00 - 21.00 h, odjezd 7.00 - 9.30 h.
Wi-Fi internet:
první 3 hodiny zdarma, dále pak příplatek 1 €/hodinu, 8 €/10 hodin. Připojení dostupné v centrální části nedaleko restaurace, v okolí baru u pláže a v aquaparku.
V ceně zahrnuto:
uvedené ceny obsahují pronájem ubytovací jednotky na 7 noclehů pro všechny osoby (v případě objednání pobytu na více než 7 noclehů se cena vypočítá poměrem za noclehy navíc v daném období), spotřebu vody a energií, přikrývky a polštáře u všech typů ubytování, ložní prádlo u všech typů ubytování s výjimkou Caravanu Bürstner Flipper, používání klimatizace, vstup do aquaparku s bazény včetně tobogánů (tobogány v provozu od 22.5. do 12.9.2021), vstup do Růžové zahrady s novým bazénem a vířivkami, vstup na všechny animační programy (v provozu od 22.5. do 12.9.2021), vstup na dětská hřiště a ostatní dětské atrakce, parkovné 1 auta/ubytovací jednotku, telefonická SOS linka cestovní kanceláře pro případ nouze.
Cena nezahrnuje:
ložní prádlo u Caravanu Bürstner Flipper (nutno vzít vlastní nebo možnost pronájmu na místě za cca 14 €/osobu, 20 €/dvoulůžko), ručníky a utěrky, závěrečný úklid (nutné provést vlastními silami nebo poplatek min. 50 €).
Povinný příplatek:
pobytová taxa místního úřadu 0,60 €/nocleh a každou osobu včetně dětí (4,20 €/osobu a týden). Hradí se hotově na recepci po příjezdu na místo.
Nepovinné příplatky:
plážový a bazénový servis (2 lehátka + 1 slunečník) cca 51 - 62 €/týden (dle termínu pobytu), pronájem trezoru 12 €/týden, zapůjčení jízdního kola 9 €/den nebo 38 €/týden, pronájem tenisového kurtu 10 €/1 hodinu, cestovní pojištění osob včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti za škody a úrazu za dosp. 40 Kč/den, děti do 6-ti let (min. s 1 dospělou pojištěnou osobou) 10 Kč/den, junioři 6-18 let 25 Kč/den, senioři nad 70 let 72 Kč/den.

Prodloužený pobyt:

Máte zájem o prodloužený pobyt? Lépe vám vyhovuje pobyt s 8, 9 nebo třeba s 11 noclehy? Nebo máte zájem o pobyt s nástupem v jiný den než je sobota? Jde to! Podmínkou je, že nástupní den a den ukončení pobytu musí být jedním z těchto dnů: sobota, neděle, středa a pátek anebo jejich kombinace, je však potřeba objednat minimálně 7 noclehů. Svůj požadavek na termín pobytu uveďte do objednávky níže. 

Snížená záloha:

Při objednání pobytu do 31.3.2021 Vám nabízíme možnost úhrady snížené zálohy ve výši pouze 10% z celkové ceny, zbývající část zálohy do 50% z celkové ceny je splatná do 30.4.2021. Doplatek celkové ceny (zbývajících 50%) pak musí být vždy uhrazen nejpozději 30 dnů před zahájením pobytu. Při objednání pobytu později požadujeme standardně úhradu 50% zálohy z celkové ceny, zbývající doplatek je splatný 30 dnů před zahájením pobytu.

Bezplatné storno až do 30ti dnů před zahájením pobytu:

Chcete si již nyní objednat svůj pobyt, přesto chcete mít později možnost svoji objednávku bezplatně zrušit? U tohoto pobytového místa je nyní možno využít zvýhodněné stornovací podmínky a pobyt zrušit až do 30ti dnů před zahájením pobytu bez účtování jakéhokoliv stornopoplatku! Nevratná je pouze částka za cestovní pojištění, pokud jste si ho u nás přikoupili. 

Slevy:

Sleva za včasný nákup: 5% sleva z ceny při objednání nejpozději do 31.12.2020 a následném zaplacení zálohy, 4% sleva z ceny při objednání nejpozději do 31.1.2021  a následném zaplacení zálohy. Sleva bude odečtena automaticky každému klientovi z ceny uvedené níže v tabulce.

Sleva za 14- ti denní pobyt: 10% sleva z ceny za 14-ti denní pobyt v termínech od 15.5. do 30.6.2021 a od 28.8. do 18.9.2021. Sleva se nevztahuje na New Bungalow. 

Slevu za 14-ti denní pobyt a včasný nákup lze sčítat, každá sleva se odečítá ze základní ceny uvedené v tabulce a nepočítá se z příplatků.

termín Bürstner Flipper Bürstner S4 Bürstner Midi New Bungalow S5 New Bürstner S5 Bürstner S6 Bürstner S Extra Comfort Tre Apartmán Fresco Apartmán Panorama
15.05. - 22.05.2021 9490 10990 12390 14390 13390 12990 13890 14490 15490 14690 15890
22.05. - 29.05.2021 17890 20490 21790 25190 23990 22790 25690 27990 29190 28790 31290
29.05. - 05.06.2021 17890 20490 21790 25190 23990 22790 25690 27990 29190 28790 31290
05.06. - 12.06.2021 15090 16390 18490 21690 20390 19390 21990 23790 25090 24690 26790
12.06. - 19.06.2021 15490 16990 18890 22090 20890 19990 22590 24390 25690 25190 27390
19.06. - 26.06.2021 17890 20490 21790 25290 23990 22790 25790 28190 29290 28890 31390
26.06. - 03.07.2021 21390 23490 25390 28890 27790 26490 29390 31890 34090 33790 36490
03.07. - 10.07.2021 26190 27590 30290 33590 32990 31390 34090 36690 40590 39790 43090
10.07. - 17.07.2021 26190 27590 30290 33590 32990 31390 34090 36690 40590 39790 43090
17.07. - 24.07.2021 26190 27590 30290 33590 32990 31390 34090 36690 40590 39790 43090
24.07. - 31.07.2021 26190 27590 30290 33590 32990 31390 34090 36690 40590 39790 43090
31.07. - 07.08.2021 26590 28090 30890 34590 33790 32290 35090 37890 41490 40890 43990
07.08. - 14.08.2021 27490 28990 31990 36090 35190 33690 36490 39590 43090 42290 45490
14.08. - 21.08.2021 26890 28390 31190 34990 34090 32590 35390 37990 41790 41090 44290
21.08. - 28.08.2021 22690 24590 26690 30290 29190 27890 30690 33190 35990 35190 37990
28.08. - 04.09.2021 17890 20490 21790 25190 23990 22790 25690 28090 29190 28790 31290
04.09. - 11.09.2021 14190 16290 17690 20790 19390 18690 20690 22290 23390 22790 24790
11.09. - 18.09.2021 9490 10990 12390 14390 13390 12990 13890 14490 15490 14690 15890

 

  • = volno
  • = obsazeno
  • = poslední volná ubytovací kapacita

Objednávka pobytu - Sant´Angelo Village*****


Zákazník (objednavatel a účastník pobytu)
*
*
*
*
*
*
*Termín a ubytování
*
*Mimo sebe závazně přihlašuji na zájezd ještě tyto osobyMáte-li dotaz nebo sdělení, napište nám je